Ar Ne To Tau Reikia Tokia Gražia Vasariška Diena?

Rezervuok internetu!Patvirtinima gausi per kelias minutes. Stepono g. Skip to content. Xiaomi m PRO. Elektriniu paspirtuku nuoma – naujas budas pažinti seniai pamiršta! Apriedek seniai nematytas gražiausias Sostines vietas. Saule, lengvas vejas, lygus kelias, gražus vaizdai, puikios emocijos ir 0 prakaito! Ar ne to tau reikia tokia gražia vasariška diena? Su šiais elektriniais paspirtukais ilgus Vilniaus gatviu ir parku takelius iveiksite be vargo.

O gal ieškai smagaus ir turiningo laiko praleidimo su šeima ar draugu kompanija? Tuomet Elektriniu Xiaomi paspirtuku nuoma kaip tik Jums! Tai patys patikimiausi, lengviausiai valdomi , patvarus ir daug džiaugsmo teikiantys elektriniai paspirtukai. Kaip jau sako ir pats pavadinimas PRO paspirtuko versija yra patobulinta ankstesnio Xiaomi M versija.

Paspirtuko svoris. Elektrinio paspirtuko.

Aukštesnis vairas, galingesnis variklis ir didesne baterija užtikrina didesni iveikiama atstuma vienu ikrovimu. Taip pat su šiuo elektriniu paspirtuku lengviau iveiksite ir statesnes ikalnes. Šio paspirtuko privalumus geriausiai pajustu 85 ir daugiau kilogramu sveriantys inovatyvus nuotykiu ieškotojai. Iveikiamas atstumas. Variklio Galia. Paspirtuko svoris. Elektrinio paspirtuko. Parai 15 euru. Savaitgaliui 40 euru. Savaitei 70 euru. Kaina – Dabar tik 10 euru! Kaina – 15 euru.

Ji beveik du kartus mažesne!

Kaina – 40 euru. Kaina – 70 euru. Netaikoma penktadieniais. Kodel verta rinktis musu elektriniu paspirtuku nuoma? Ji beveik du kartus mažesne! Didžiosios paspirtuku nuomos Jums siulo nuomotis paspirtuka ir už viena naudojimosi juo minute moketi 15 centu. Už 3 valandas ten sumokesite 27,60 eurus , kai pas mus už ta pati laika su galingesniu ir kokybiškesniu paspirtuku sumokesite tik 15 euru.

Kitos mažosios paspirtuku nuomos tik už 1 valanda prašo net 15 euru. Musu paspirtukai yra prižiurimi ir visada tvarkingi. Kaip teigia menotyrininke Ingrida Korsakaite, K. Kasparavicius ne tik produktyvus, bet ir savitas vaiku knygu dailininkas, išimtinai atsidejes šiai kurybos sriciai. Jam budinga tematikos ir žanrine ivairove paklusta individualiam meniniam braižui ir kartu puikiai išreiškia kiekvieno iliustruojamo teksto esme.

Dailininkas visada atidus knygoje aprašytai tikrovei. Jis gyvai ir jautriai perteikia kasparaviciaus knygos, dažniausiai personifikuotu, išvaizda, judesius, pagauna budinga ju išraiška. Dailininkas sužmogina ne tik gyvunus, bet ir kitus kasparaviciaus knygos objektus. Jo iliustracijose atgyja peiliai, šakutes ir šaukštai, skraido knygos, vaikšto medžiai, išdykauja velykiniai kiaušiniai.

Ivairiose enciklopedijose, specialioje literaturoje, internete jis nuodugniai išnagrineja gamtines, geografines, istorines teksto realijas ir tik tuomet imasi piešti. Kruopštus K. Kasparaviciaus iliustraciju piešinys, pavaizduotu detaliu gausa padeda kasparaviciaus knygos knygos siužeta, kasparaviciaus knygos personažus, veiksmo aplinkybes, kuria vienos ar kitos epochos atmosfera. Kasparaviciaus kuryba gerai vertina literaturos kritikai, jo knygas megsta ivairaus amžiaus skaitytojai.

Kasparavicius tiek apie savo kuryba, tiek apie laimejimus kalba kukliai. Juokauja, kad kur kas dažniau dalyvauja tarptautiniuose konkursuose ar parodose nei gauna apdovanojimus. Šiek tiek keista, kai pagalvoju, kad mano pavarde atsidure tarp itin garsiu ir žinomu autoriu. Ka palieku savo knygelese, kad su jomis noriai draugauja tiek Lietuvos, tiek tolimiausiu šaliu vaikai ir suaugusieji?

Dalele saves, tiksliau, gana didele dali saves, kažkam kitam manes nebe daug ir lieka. Be to, mano knygos šiek tiek paslaptingos, iki galo neaiškios – gal šitai vilioja skaitytojus? Manau, kad gera knyga vaikams turi buti ir gera knyga suaugusiems. Kai buvau vaikas, Mike Pukuotukas man tiesiog patiko, studiju lakais – labai patiko, o dabar – tai megstamiausia mano knyga.

Vieniems autoriams savo knygose nesiseka atgaivinti net gyvu padaru pavyzdžiui, žmoniu , o kai kurie imasi atgaivinti daiktus, ir jiems, žiu, pavyksta! Ir ko cia nera! Automobilis, kuris užsimane išsipereti mažu automobiliuku, vinys, sukelusios maišta prieš tirona plaktuka, prožektorius, skleidžiantis ne šviesa, o tamsa kalta ižeista savigarba! Kasparaviciaus daiktai neatrodo nepamatuotai agresyvus.

Mat jie yra ne vien metafizinio nepasitenkinimo šaltinis – su jais galima pasikalbeti, susitarti, ju atsiprašyti, jiems pasiguosti Be to, neretai jie patys ko nors baisiai bijo! Tai, kad istorijos apie juos tokios trumpos, liudija, kad mes daug ko apie daiktus nežinome, o pernelyg fantazuoti ir išsigalvoti butu neišmintinga. Renata Šerelyte. Galima sakyti, jog knyga “Kiškis Morkus Didysis” žaismingai propaguoja sveika gyvenimo buda, draugiškuma, valios ir atkaklumo svarba.

Kaip mineta, knygoje gausu visokios rušies gyvunu paveikslu, todel galima manyti, kad ji netiesiogiai atliks ir pažintine funkcija. Knygos tekstas nesudetingas, neturi pasleptu prasmiu. Galbut iš pradžiu šio kurinio bus mieliau klausomasi, o paskui jau imamasi savarankiškai skaityti ir tuo budu itvirtinama bei tobulinama skaitymo technika. Be abejo, estetine šios knygos verte labiausiai lems subtilios, išradingos, kurybingos iliustracijos.