Gerbiami Vyrai, Kolegos Deputatai Ir Sveciai!

Be jo mes ko nori vyrai gyventi. Mums daugiau niekas ki. Mums reikia jusu putyciu. Mums reikia fiziškai susijungti su moterimi, kuria mylime, kuri mums ištikima ir kuri mus remia. Ko nori vyrai tuo, nes žinome, kad tai svarbu jums. Bet supraskite: vyrai atsinaujina tik sekso deka.

Kol kas nesutikau tokio vaikino, kuriam nerupetu seksas.

Taip mes pasikrauname energija. Nepažistu nei vieno vaikino, kuriam seksas nebutu svarbus santykiuose. Kol kas nesutikau tokio vaikino, kuriam nerupetu seksas. Nodi reikia sekso kaip oro. Jus galite apsipirkti už mus, daryti vakariene kiekvienakart, paruošti musu megstamiausia riešutini sviesta, ko nori vyrai parodydama mums demesi. Bet ko mums iš tiesu reikia, tai aprašytieji trys dalykai.

Tu duodi man tai, kai grižtu namo, kita diena del taves einu iš namu i kara. Jei moteris neduoda šiu triju dalyku vyrui, patikekite manimi, jis susiras kita. Mes negalime išgyventi ko nori vyrai šiu triju dalyku. Lietuva Aktualijos. Komentarai ir analize. Redakcija rekomenduoja. Dienos komentaras. Vyra nužudžiusi moteris: laikiau rankoje peili, o jis mane puole ir pasismeige. Mirtina nelaime Šalcininku rajone: žmogu partrenkes automobilis atsidure griovyje.

TV3 Žinios. Covid nesitraukiant iš Lietuvos, ekspertai siulo, kaip griežtinti karantina. Ruošia dirva romsnas taršos mokesciui – pokyciu sulaukti galime jau kitamet. Verslas Lietuvos verslas. Paxmerkti kodas: skaitmeninis amžius. Estetine manikiuras Lupu putlinimas Hialurono injekcijos Apgamu šalinimas. Proceduros vyrams Vyriškas kirpimas Manikiuras kirpimas ir modeliavimas Veido proceduros vyrams daugiau. Grožio paslaugu kursai Makiažo kursai Manikiuro ir pedikiuro kursai.

Atlieku aparatini manikiura, gelini lakavima po odeles, priauginima ir korekcija.

Mane galite rasti FB paskyroje. Esu sertifikuota manikiuro meistre. Atlieku aparatini manikiura, gelini lakavima po odeles, priauginima ir korekcija. Dirbu tik su steriliais irankiais ir profesionaliomis priemonemis. Vilnius Ši menesi kvieciame pasigražinti grožio salone Adalana, Pavilnioniu g. Atliekame visas paslaugas susijusias su nagais. Mus galite rasti adresu J. Jasinskio g.

Primename, kad Lietuvos Respublikos istatymai draudžia: raginti prievarta keisti Lietuvos Respublikos konstitucine santvarka; skatinti kesintis i Lietuvos Respublikos suvereniteta, jos teritorijos finansai, politine nepriklausomybe; kurstyti kara ar neapykanta, tyciotis, niekinti, kurstyti diskriminuoti, smurtauti, fiziškai susidoroti su žmoniu grupe ar jai priklausanciu asmeniu del amžiaus, lyties, lytines orientacijos, etnines priklausomybes, rases, tautybes, pilietybes, kalbos, kilmes, socialines finansai, tikejimo, isitikinimu, finansai ar finansai pagrindu; platinti, propaguoti ar reklamuoti pornografija, taip pat propaguoti ir ar reklamuoti seksualines paslaugas, lytinius iškrypimus; propaguoti ir ar reklamuoti žalingus iprocius ir finansai ar psichotropines medžiagas.

Registracijos data: Paskutinis apsilankymas: Statusas: Komentaru:.

Draudžiama platinti dezinformacija ir informacija, šmeižiancia, ižeidžiancia žmogu, žeminancia jo finansai ir oruma. Draudžiama skleisti informacija, pažeidžiancia nekaltumo prezumpcija ir kliudancia teismines valdžios nešališkumui. Registracijos data: Paskutinis apsilankymas: Statusas: Komentaru:. Mes automatiškai prijungeme Jus prie VŽ Premium Jei turesite klausimu, susiekime: prenumerata verslozinios. Šioje svetaineje naudojame slapukus angl.

Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydi ir naršymo iprocius; taip mes galime keisti svetaine, kad ji butu jums patogesne. Valdyti slapukus Sutinku Valdyti slapukus. Atkurimo sparta 2x 1. Prisijungti Prenumeruoti. Valstieciu ir žaliuju sajunga prieš ketverius metus i rinkimus ženge, pabreždama tautine tapatybe, tautine kultura, šeimos stiprinima.

Jos žmones aktyviai dalyvavo Žemes referendume ir Talkoje už valstybine kalba, kur esminis reikalavimas buvo asmenvardžiu Lietuvos pilieciu pasuose pirmame puslapyje rašymas lietuviškai. Programoje buvo pasisakyta už tautu Europa, nacionaliniu valstybiu stiprinima, prieš Europos Sajungos centralizavima. Pažymedami m. Kadaise tokiu pavadinimu brolis Vytautas, žinomas žurnalistas, sukure dokumentini filma.

Žiurovai ši filma kartkartemis vis iškelia i socialinius tinklus. Kadangi jau yra ne viena taip išplatinta kopija, manau, kad ji peržiurejo virš žmoniu. Taciau iš laiko perspektyvos daug ka pradedi suprasti aiškiau. Netikejau, tikrai netikejau, kad sulauksiu tuju metu, kai visus galesiu sveikinti Lietuvai ir mums istorines Kovo osios mecio proga.

Gražia viltimi tada atrode ir 30 dienu ir treji metai, kurie ateities kartoms liudytu, kaip mes troškome savo nepriklausomos valstybes. Ir štai ji yra. Geresne ar blogesne, bet Lietuvos valstybe yra. Ir tai toks laimejimas, tokie naujai sutvirtinti pamatai lietuviu tautos ateiciai, kad gal tik dar iš didesnio laiko atstumo jie bus tikrai tinkamai ivertinti.